Ja për çka po festohet sot në familjen e Ermal Fejzullahut - Bota Sot
Ja për çka po festohet sot në familjen e Ermal Fejzullahut

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Ja për çka po festohet sot në familjen e Ermal Fejzullahut

Më: 27 maj 2018 Në ora: 18:36
Ermal Fejzullahu

Vajza e këngëtarit Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen.

Buna, ka mbushur 7 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme për të ka pranuar urime të shumta dhe dhuratat nuk kanë mugnuar.

Ishte edhe babai i saj Ermali ai i cili e ka uruar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

”Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashkë me gjithë femijët botës”, ka shkruar ai.

Këngëtari kosovar dhe gruaja e tij Ariana Fejzullahu bashkë kanë tre fëmijë, dy vajza e një djalë.

 

Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashke me gjithe femijet botes #7

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test