Gili në plazh e veshur deri në fyt - Bota Sot
Gili në plazh e veshur deri në fyt

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Gili në plazh e veshur deri në fyt

Më: 31 maj 2018 Në ora: 19:37
Gili

Është një prej artisteve që për shumë kohë i ka qëndruar besnike skenës së muzikës.

Ditë më parë këngëtarja Gili ka udhëtuar për në Turqi për të qëndruar disa ditë.

Së fundmi, Gili ka shtuar një fotografi në rrjetin social Instagram e kjo foto është e pazakontë pasi që ajo shihet praën plazhit  e veshur më rroba, deri në fyt, por, duke u dukur mjaft me stil.

Në këtë vend, ajo po qëndron me Ilirin dhe Shyhrete Behlulin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test