Khloe Kardashian poston pozat më të ëmba të vajzës True - Bota Sot
Khloe Kardashian poston pozat më të ëmba të vajzës True

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Khloe Kardashian poston pozat më të ëmba të vajzës True

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 15:46
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson

Khloe Kardashian ka ndarë edhe një video me ndjekësit e saj në Instagram të vogëlushes së saj True Thompson.

33 vjeçarja e cila po jeton me të dashurin e saj basketbollistin e njohur Tristan Thompson edhe pas tradhtisë që i bëri ky i fundit ka vazhduar të postoj imazhe dhe video të vajzës së saj True e cila lindi vetëm dy muaj më parë.

Vogëlushja e cila lindi në prill të këtij viti është fëmija i parë i Khloe nga lidhja e saj me basketbollistin e NBA-të.

Ditë më parë nëna e yllit televiziv bëri të ditur se Khloe dhe Tirstan kanë lënë prapa të kaluarën ndërsa po mendojnë të kthehen në Los Angjelos pas qëndrimit në Cleveland për shkak të lindjes së vajzës atje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test