Aurela me lëvizje e veshje provokuese në mes të qytetit - Bota Sot
Aurela me lëvizje e veshje provokuese në mes të qytetit

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Aurela me lëvizje e veshje provokuese në mes të qytetit

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 23:20
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ajo veçmas përfolet për pozat e saj të nxehta, por edhe për jetën luksoze që bën.

Së fundmi Aurela ka postuar një fotografi dhe një video në llogarinë e saj Instagram ku shfaqet goxha me stil dhe tejet atraktive, teksa bën lëvizje provokative.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test