Oriolës i del gjoksi gjigand, ja fotoja që po thyen rrjetin - Bota Sot
Oriolës i del gjoksi gjigand, ja fotoja që po thyen rrjetin

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Oriolës i del gjoksi gjigand, ja fotoja që po thyen rrjetin

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 07:21
Oriola Marashi

Modelen Oriola Marashi e tradhton bluza që mbante veshtur. Në një moment asaj i dal gjoksi jashtë, duke iu dukur plotësisht.

Modelja ishte nën shoqërinë e reperit Noizy. Fotoja u shkrep nga një person që ndodhej aty pranë dhe menjëherë bëri xhiron të madhe në rrjet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test