Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë! - Bota Sot
Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:33
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Ndonëse ata nuk e kanë pranuar ende të gjitha shenjat tregojnë se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj janë të lidhur.

Madje këtë herë ata i kanë dhënë vetë indiciet duke publikuar në profilet përkatëse foto nga i njëjti vend ku kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë relaksi. Ata kanë realizuar sëbashku edhe një sërë bashkëpunimesh muzikore.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test