David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti - Bota Sot
David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti

Mediale Vip

E mërkurë, 21 nëntor 2018

David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 13:54
David dhe Victoria Beckham

Çifti i famshëm refuzon furishëm thashethemet e divorcit të tyre duke deklaruar se janë “të dëmshme dhe të pabaza”.

Familja Beckham u fotografuan duke paraqitur një front të bashkuar me familjen e tyre në një darkë me djemtë e tyre Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

David dhe Victoria Beckham duken më të lumtur së kurrë dhe divorci për ta nuk është opsion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test