Ryva Kajtazi zbulon një pjesë të këngës së re - Bota Sot
Ryva Kajtazi zbulon një pjesë të këngës së re

Mediale Vip

Ryva Kajtazi zbulon një pjesë të këngës së re

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 20:47
Ryva Kajtazi

Që nga lindja e vajzës, Ryva nuk është parë të jetë aktive në muzikë.

Ditë më parë, lajmi.net zbuloi se këngëtarja po vjen në duet me Shqipri Kelmendin.

Kjo këngë vjen e shoqëruar edhe me videoklip, i cili është punuar nga Urabn Graphics, xhirimet janë kryer në Shkodër dhe i gjithë projekti tashmë është gati për publikim.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ryva ka postuar një video përmes së cilët zbulon një pjesë nga kënga më e re.

Ajo vjen tejet joshëse në videoklipin e këngës, në të cilin shfaq linjat që ka rikthyer pas lindjes së vajzës.

 

Coming soon????

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test