Kështu u surprizua me mëngjes nga tre fëmijët, babai i Dua Lipës - Bota Sot
Kështu u surprizua me mëngjes nga tre fëmijët, babai i Dua Lipës

Mediale Vip

Kështu u surprizua me mëngjes nga tre fëmijët, babai i Dua Lipës

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 11:44
Dua Lipa me babain

Sot në SHBA po festohet dita e babait.

Me rastin e kësaj dite, Dukagjin Lipa u surprizua nga tre fëmijët e tij, Dua, Rina dhe Gjini.

”Çokolladat e mëngjesit” ka shkruar ai pranë një postimi në Instastory ku shihet një fletushkë me fjalë zemre.

Poashtu Dua në Instagramin e saj e ka uruar babain me një foto të vjetër të shkëputur nga arkivat, aty ku dua shihet shumë e vogël.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test