Kur luan Granit Xhaka, bashkëshortja e tij e bën edhe këtë gjë - Bota Sot
Kur luan Granit Xhaka, bashkëshortja e tij e bën edhe këtë gjë

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kur luan Granit Xhaka, bashkëshortja e tij e bën edhe këtë gjë

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 10:53
Granit Xhaka me bashkëshorten e tij

Kampionati Botëror "Rusia 2018" sapo ka filluar.

E mbrëmë ishte, Zvicra dhe Brazili që luajtën në Kupën e Botës, përfshirë edhe shqiptarët që tash e disa vite luajnë për Zvicrën.

Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Blerim Xhemajli, Valon Behrami janë disa nga emrat e njohur që janë pjesë e saj.

 

XHAKA10 #hoppschwiiz???????? @granitxhaka ??

A post shared by LEONITA XHAKA ? (@__ll.gx__) on

Së fundmi, është bashkëshortja e Granitit, Leonita e cila gjatë fillimit të lojës ka pozuar para televizorit gjersa bën zemrën me duar për bashkëshortin.

Vlen të ceket se Graniti dhe Leonita janë martuar në qershor të vitit të kaluar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test