Luana i gëzohet suksesit të “Mi dhe flakë mallit tim” dhe paralajmëron projekte të reja - Bota Sot
Luana i gëzohet suksesit të “Mi dhe flakë mallit tim” dhe paralajmëron projekte të reja

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Luana i gëzohet suksesit të “Mi dhe flakë mallit tim” dhe paralajmëron projekte të reja

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 15:14
Luana Vjollca

Bashkëpunimi i Luana Vjollcës me Bujar Qamilin është duke arritur sukses të madh dhe pëlqehet shumë nga fansat e dy këngëtarëve.

Videoja muzikore e kësaj kënge është publikuar në YouTube më 8 qershor dhe tashmë ka kaluar shifrën prej tre milionë shikimesh.

Vjollca i është gëzuar këtij suksesi dhe gëzimin e saj e ka ndarë me 1.1 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Njëherësh, ajo ka bërë të ditur se së shpejti do të vijë me projekte të reja.

Me këtë rast, prezantuesja e shndërruar në këngëtare ka publikuar një fotografi që vë në pah format e saja trupore.

“Tre milionëshi i ‘Mi dhe flakë mallit tim’, sot na gjeti duke punuar mbi projekte të reja. Së shpejti”, ka shkruar Luana në përshkrim.

Në bazë të lokacionit, fotografia e bukuroshes është realizuar në Kalanë e Prizrenit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test