Publikohet “Ku vajti” nga Elvana Gjata - Bota Sot
Publikohet “Ku vajti” nga Elvana Gjata

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Publikohet “Ku vajti” nga Elvana Gjata

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2018 Në ora: 19:28
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata prej kohësh po paralajmëronte një projekt të ri muzikor.

Dhe pritjes i ka ardhur fundi, pasi ajo tashmë ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Ku vajti”, përcjell Bota sot.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, që është mjaft unik, ashtu siç di Elvana të sjellë këngë dhe klipe.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shihni klipin./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test