Nis numërimi prapa: Skerdi lëshon këngën e re këtë javë - Bota Sot
Nis numërimi prapa: Skerdi lëshon këngën e re këtë javë

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Nis numërimi prapa: Skerdi lëshon këngën e re këtë javë

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 07:55
Skerdi

Dhe pritja po merr fund…

Fansat e Skerdit kanë mundësi ta dëgjojnë këngën më herët se që e kanë menduar.

Artisti i cili shumë shpejt bëri për vete publikun shqiptar, ka zbuluar se projekti i ri me titull “Se kam prit”, publikohet këtë javë, pa e bërë të ditur ditën e saktë.

Prive merr vesh se kënga është një lloj ‘balade ritmike’ e punuar në studion e Redbox Entertainmet në krye me Big Bang, aty ku edhe menaxhohet tash e disa vjet.

Lajmi u zbulua edhe përmes një instastory të cilën Skerdi e bëri vetë në llogarinë e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test