Vritet edhe një reper amerikan - Bota Sot
Vritet edhe një reper amerikan

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Vritet edhe një reper amerikan

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 17:50
Jimmy Wopo

Ylli i muzikës rep Jimmy Wopo është vrarë në Pitsburg me dy plumba, njoftoi sot menaxheri i tij Taylor Maglin.

Wopo (21) u identifikua të hënën, disa orë pas vrasjes së reperit tjetër 20-vjeçar XXXTentacion në Florida.

Hetimet e policisë tregojnë se mbi reperin ishte shtënë nga afërsia.

Emri i tij i vërtetë është Travon Smart dhe në skenën muzikore u ngjit në vitin 2016, kur kënga „Elm Street“ pati mbi gjashtë milionë shikime në YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test