I shpenzon milionat në operacione plastike që të duket si Kemali - Bota Sot
I shpenzon milionat në operacione plastike që të duket si Kemali

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

I shpenzon milionat në operacione plastike që të duket si Kemali

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 08:48
Burak Ozçivit

Kusum Aydin është një nga këngëtarët turk të njohur.

Ai ka pranuar para mediave se në shumicën e fotografive të tij përdorë ‘Fotoshop’ dhe se do t’i nënshtrohet edhe operacioneve plastike.

E për këtë Aydin ka një arsye, pasi dëshiron të jetë si aktori i famshëm turk Burak Ozçivit.

“E pranoj, e përdor photoshop, ndryshe nuk mund të ngjaj i bukur. Do të kryej madje edhe disa operacione plastike. Do të paraqitem tek doktori me një foto të Burak Ozcivit dhe do t’i them: më bëj kështu” – ka thënë ai.

Përpos kësaj, ai edhe më herët ka kryer operacione plastike pasi ka një ndryshim të madh nëse shikojmë fotografitë e tij të dikurshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test