Rita ”zbërthen këmishën” në Paris - Bota Sot
Rita ”zbërthen këmishën” në Paris

Mediale Vip

Rita ”zbërthen këmishën” në Paris

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 16:11
Rita Ora

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në gjithë botën.

Ajo po vazhdon suksesshëm me koncerte nëpër gjithë botën, ndërsa së fundmi ka udhëtuar drejt Francës, Paris.

Rita së fundmi ka postuar imazhe në rrjetin social ”Instagram” , nga qyteti i dashurisë ku duket shumë tërheqëse, e veshur me një këmishë shumëngjyrëshe dhe aksesorë të shumtë  ajo ka zbërthyer këmishën më shumë se ç’duhej ku vë në pah gjoksin bombastik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test