Ariana e Ermali publikojnë imazhe nga pushimet luksoze - Bota Sot
Ariana e Ermali publikojnë imazhe nga pushimet luksoze

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Ariana e Ermali publikojnë imazhe nga pushimet luksoze

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 18:14
Ermali dhe Ariana

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka gjetur kohë pak nga angazhimet për të pushuar me familjen e tij.

Këtë e kanë bërë të ditur vet ata përmes postimeve të bëra në rrjetet sociale. 

Në këto imazhe e shohim Arianën së bashku me Ermalin teksa po pozonin para kamerës, ku Ariana dukej goxha provokuse.

Ndryshe, çifti kanë vite të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test