Dua Lipa krenare me djelmoshat shqiptar - Bota Sot
Dua Lipa krenare me djelmoshat shqiptar

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Dua Lipa krenare me djelmoshat shqiptar

Nga: D.RR Më: 22 qershor 2018 Në ora: 23:40
Dua Lipa

Për fitorën e Zvicrës ndaj Serbisë me golat e Xhakës dhe Shaqirit, ka reaguar këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa.

Ajo në një foto në instagram, ka postuar Xhakën dhe Shaqirin, ku mes tjerash ka vendosur flamurin kombëtar dhe duart duke bërë shqiponjën, përcjell “Bota sot”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test