Natën vonë! Elvana Gjata duke u relaksuar në det - Bota Sot
Natën vonë! Elvana Gjata duke u relaksuar në det

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Natën vonë! Elvana Gjata duke u relaksuar në det

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 09:52
Elvana Gjata

Elvana Gjata mbrëmjen e djeshme e ka kaluar duke u relaksuar në det.

Nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory, këngëtarja seksi shihet duke notuar në orët e vona të natës.

Pranë këtyre Instastory ajo ka zgjedhur të mos shkruaj asgjë, mirëpo derisa ka zgjedhur ta ndajë këtë moment me ndjekësit shihet se ka kaluar mirë.

Këngëtarja ka qenë e angazhuar këto ditë me projektin e saj të ri ‘Ku vajti’ dhe pas publikimit ka marrë lavdata të shumta dhe kënga u pëlqye shumë nga publiku.

Ky projekt muzikor për një javë u klikua 3 milion herë në Youtube.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test