Tregon pse braktisi shoun ‘The Voice’ - Bota Sot
Tregon pse braktisi shoun ‘The Voice’

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Tregon pse braktisi shoun ‘The Voice’

Më: 4 korrik 2018 Në ora: 17:23
Christina Aguilera

Christina Aguilera kishte vlerësuar veten “shumë të rëndësishme” për t’u larguar nga ‘The Voice”, pasi që “ndihej e shkëputur” nga shou.

Këngëtarja 37-vjeçare, e cila ishte pjesë e jurisë në shoun e talenteve në periudhën 2013-2016, vendosi të largohej nga programi i NBC-së pasi ishte e pakënaqur me prapaskenën.

“Ndihesha e shkëputur për një kohë dhe nuk ishte në hapësirë të duhur ose duke qenë në një mjedis që nuk ishte i mirë për mua", tha ajo.

Megjithatë, ylli i muzikës përfundimisht vendosi të lë programin për shkak se ajo ishte e pakënaqur me mjedisin e përgjithshëm të punës, duke thënë se ajo ishte diçka "askush nuk do të donte t'i jepte" çdo ditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test