Anxhela Martini ndan momente të ëmbla romantike me bashkëshortin! - Bota Sot
Anxhela Martini ndan momente të ëmbla romantike me bashkëshortin!

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Anxhela Martini ndan momente të ëmbla romantike me bashkëshortin!

Më: 5 korrik 2018 Në ora: 12:11
Anxhela Martini

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa video ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos.

Ajo ka ndarë me ndjekësit momente të ëmbla ku janë duke kërcyer dhe duke u puthur me njëri-tjetrin. Kujtojmë që çifti disa muaj më parë bëri një dasëm të beftë në Las Vegas ku i thanë “po” njëri-tjetrit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test