Genta Ismajli pret shkurt flokët, ky është stili i ri i këngëtares - Bota Sot
Genta Ismajli pret shkurt flokët, ky është stili i ri i këngëtares

Mediale Vip

E martë, 20 nëntor 2018

Genta Ismajli pret shkurt flokët, ky është stili i ri i këngëtares

Më: 5 korrik 2018 Në ora: 15:36
Genta Ismajli

Këngëtarja Genta Ismajli ka ndryshuar stilin e flokëve.

Nga të gjata ajo i ka shkurtuar ato dhe ky ndryshim i këngëtares u mirëprit shumë mirë nga fansat të cilët i kanë shkruar edhe komente pozitive.

Genta në publik gjithonë është njohur si vajza me flokët e gjata me të cilat luante shumë gjatë performancave me vallëzimet e ‘çmendura’

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test