Dhurata Ahmetaj vizaton çdo detaj të trupit në të brendshmet rrjetë - Bota Sot
Dhurata Ahmetaj vizaton çdo detaj të trupit në të brendshmet rrjetë

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Dhurata Ahmetaj vizaton çdo detaj të trupit në të brendshmet rrjetë

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:09
Dhurata Ahmetaj

Këngëtaren Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk e kemi parë kaq joshëse.

Në një foto të postuar në Instagram së fundmi ajo ka vizatuar çdo detaj të trupit me të brendshmet e bardha dhe të ngushta.

Ajo dukej tejet seksi dhe komentet e ndjekësve ishin shumë pozitive. Sa i përket muzikës kënga ‘D’ e publikuar para 1 viti ishte pëlqyer shumë nga publiku, e me foton e publikuar ajo ka ngjallë dyshime për një projekt të ri mirëpo nuk ka zbuluar ndonjë detaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test