Pasi pranoi largimin e mbushësit nga buzët, Kylie Jenner bën këtë veprim - Bota Sot
Pasi pranoi largimin e mbushësit nga buzët, Kylie Jenner bën këtë veprim

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Pasi pranoi largimin e mbushësit nga buzët, Kylie Jenner bën këtë veprim

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 15:48
Kylie Jenner

Njihet si një nga femrat më seksi të familjes Kardashian.

Ylli televiziv Kylie Jenner shumë herë është kritikuar për ndërhyrjen e tepërt në buzë.

 

????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ndërsa së fundi, ajo ka konfirmuar publikisht se ka larguar tërësisht mbushësin, duke pësuar ndryshim drastik.

Pas asaj, Kylie menjëherë reklamoi linjën e re të lipstikëve të saj dhe atë me imazhin e saj dhe ndau me ndjekësit imazhe të reja si ‘Kylie e vjetër’.

Kujtojmë që Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe së bashku kanë një vajzë, që e kanë pagëzuar Stormi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test