Serish shtatzënë? - Bota Sot
Serish shtatzënë?

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Serish shtatzënë?

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 16:46
Beyonce

Pas një shfaqjeje muzikore në Romë, fansat e këngëtares Beyonce dyshojnë se ajo është në një gjendje tjetër.

Ylli amerikan mbajti një koncert për t’u mbajtur mend në kryeqytetin italian.

Ajo u shfaq në skenë me bashkëshortin e saj Jay Zi dhe kishte një veshje të argjendtë duke kënduar "Bonnie & Clyde" kur, në një moment, siç shkruan US Weekly, ajo preku barkun dhe buzëqeshi para audiencës.

Beyonce dhe Jay Zy kanë vajzën gjashtëvjeçare Blu Ivey dhe binjakët Ruma dhe Sir që kanë vetëm 12 muaj, dhe fansat tani mendojnë se çifti i famshëm do të zgjerojë familjen e tyre, transmeton KosovaPress.

"Beyonce është me të vërtetë shtatzënë përsëri ... dhe ajo do të jetë nëna e katër fëmijëve", shkroi një përdorues Twitter, i cili është i bindur se këngëtarja është në një gjendje tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test