“Kur do bësh fëmijë me Shkëlzenin?”, përgjigjet e Arminës befasojnë ndjekësit - Bota Sot
“Kur do bësh fëmijë me Shkëlzenin?”, përgjigjet e Arminës befasojnë ndjekësit

Mediale Vip

“Kur do bësh fëmijë me Shkëlzenin?”, përgjigjet e Arminës befasojnë ndjekësit

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 15:06
Armina Mevlani

Duket se “Instagram”-i sapo ka hapur një “lojë” interesante me opsionin e pyetjeve që mund t’u behën të preferuarve tuaj, duke mos u shfaqur emri juaj publikisht.

Kështu, edhe blogerja Armina Mevlani, nuk i ka shpëtuar tendencës më të fundit të rrjetet sociale, duke u dhënë mundësinë të gjithë ndjekësve të saj që t’i bëjnë pyetje.

Ajo ka zgjedhur t’u përgjigjet disa prej tyre, teksa ka rrëfyer se ka dëshirë që të bëhet nënë para moshës 30 vjeçare.

Ja disa prej pyetjeve dhe përgjigjeve të saj:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...