Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye - Bota Sot
Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye

Mediale Vip

Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 16:32
Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e angazhuar në karrierën e saj.

Ka pak kohë që kur ka sjell albumin e saj të ri “Expectations”, me shumë këngë i cili u prit tejet mirë nga publiku.

E nga ana tjetër, ajo nuk njihet për lidhjet e saj të dashurisë për të cilat nuk është fokus i mediave rozë.

Në një nga pyetjet e fansave në Instagram, Rexha tregon arsyen se përse nuk ka ende të dashur, duke thënë se i është përkushtuar punës.

“Përse nuk ke të dashur, sepse ka shumë punë”, përgjigjet ajo.

Ajo po ashtu është duke performuar në mbrëmje dhe koncerte të shumta anembanë botës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...