Albulena gati hitin, parashikimi i Burdushit çmend të gjithë - Bota Sot
Albulena gati hitin, parashikimi i Burdushit çmend të gjithë

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Albulena gati hitin, parashikimi i Burdushit çmend të gjithë

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 korrik 2018 Në ora: 19:37
Abulena

 Këngëtarja e njohur dhe mjaft seksi Albulena Ukaj ka gati një hit e për pak ditë do të vijë në treg së bashku me një super klip.

Ajo gjithmonë ka sjellë projekte që janë pëlqyer dhe komentuar shumë, por këtë herë një bekim që kjo këngë që po vjen do të jetë një super hit është edhe i personazhit të njohur të parashikimeve Burdushi, ku ai e ka komentuar teksa këngëtarja ka postuar një video gjatë xhirimeve.

Mësojmë se kënga është në bashkëpunim me Ernim Ibrahimin dhe Majesty e me muzikë nga Ardian Kastrati, e klipi xhiruar nga Max Production e do të vijë pas disa ditëve në kanalin youtybe, e mos harroni do të jetë vërtetë hit këtë e kanë parashikuar të fortët.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test