Vajza e Sylejman Selimit bën jetë luksoze, ja disa foto të saj - Bota Sot
Vajza e Sylejman Selimit bën jetë luksoze, ja disa foto të saj

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Vajza e Sylejman Selimit bën jetë luksoze, ja disa foto të saj

Nga: H.O. Më: 14 korrik 2018 Në ora: 08:11
Donika Selimi

Donika Selimi është vajza e ish amabsadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimi. Derisa ky i fundit ndodhet në burg, i shpallur fajtor për rastin Drenica1, vajza e tij herë pas herë e kujton me postime në rrjetet sociale.

Por edhe fotografitë luksoze dhe provokative zënë vend në rrjetet e saj sociale.

Ja disa foto të Donikës nga instagrami i saj:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test