Krenare me suksesin e saj! Reagimi i Ritës pas performancës magjike të Erës në Botëror - Bota Sot
Krenare me suksesin e saj! Reagimi i Ritës pas performancës magjike të Erës në Botëror

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Krenare me suksesin e saj! Reagimi i Ritës pas performancës magjike të Erës në Botëror

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 09:31
Rita Ora, Era Istrefi

Era Istrefi dje ka bërë krenarë gjithë shqiptarët me performancën madhështore në mes të Rusisë.

Ajo ka kënduar himinin e Kampionatit Botëror, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Suksesin e këngëtares e kanë duartrokitur artistët shqiptarë, madje edhe ata që kanë arritur famë ndërkombëtare.

Ishte Dua Lipa ajo e cila uroi Erën për performancën, ndërsa pas saj edhe Rita Ora, e cila i la koment mbi fotografitë e këngëtares.

Kujtojmë që ashtu sikurse Xhaka e Shaqiri, edhe Era Istrefi mbrëmë ka bërë simoblin e shqiponjës me duar në stadium të Rusisë dhe ishte veshur me ngjyrat e flamurit shtetëror teksa shikonte ndeshjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test