E pabesueshme, ja sa para fitoi Luana nga bastorja për ndeshjen Kroaci-Francë - Bota Sot
E pabesueshme, ja sa para fitoi Luana nga bastorja për ndeshjen Kroaci-Francë

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

E pabesueshme, ja sa para fitoi Luana nga bastorja për ndeshjen Kroaci-Francë

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 09:49
Luana Vjollca

Luana Vjollca vërtet është vajzë me fat dhe jo vetëm në karrierë.

Këtë e ka vërtetuar edhe në skedinë apo njohur ndryshe si ‘bastore’.

Luana ka dhënë 500, por ka dalë fituese madje nuk ka hezituar ta publikojë këtë fakt edhe në Instagram.

Ajo ka arritur ti fitoj rreth 2 mijë euro në bastin e vënë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test