Kjo puthje e Ramushit për Anitën nuk duhet të ju ikë - Bota Sot
Kjo puthje e Ramushit për Anitën nuk duhet të ju ikë

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Kjo puthje e Ramushit për Anitën nuk duhet të ju ikë

Nga: H.O. Më: 17 korrik 2018 Në ora: 09:58
Ramush dhe Anita Haradinaj

Më 3 korrik kryeministri Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita, bashkë me fëmijët festuan ditëlindjen e tij në Bjeshkët e Gllogjanit.

Gjatë kësaj feste, Anita ka publikuar në Facebook disa foto familjare të tyre. E njëra ndër më të veqantat është një puthje që Haradinaj i ka dhënë bashkëshortes së tij në faqe.

Shikoni foton për më tepër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test