Ky është takimi më i ëmbël i Dua Lipës, shoqërohet me.. - Bota Sot
Ky është takimi më i ëmbël i Dua Lipës, shoqërohet me..

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Ky është takimi më i ëmbël i Dua Lipës, shoqërohet me..

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 23:36
Dua Lipa

Dua Lipa i është rikthyer të dashurit të saj, Isaac Carew pas më shumë se dy vitesh.

Dhe tani, ata po kalojnë momente të lumtura me njëri-tjetrin e madje nuk ndahen për asnjë moment.

E në një foto të ndarë në Instastory, ajo publikon të dashurin teksa i shkruan: “Takimi i pashëm”.

Isaac gjithnjë qëndron prapa Dua Lipës e posaqërisht tani në koncertet që Dua po zhvillon anembanë botës.

Në projekte muzikore është tejet aktive, “One Kiss”, mbetet e fundit me Calvin Harris që u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test