Robbie Williams dhe Louis Tomlinson pjesë e “X Factor” - Bota Sot
Robbie Williams dhe Louis Tomlinson pjesë e “X Factor”

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Robbie Williams dhe Louis Tomlinson pjesë e “X Factor”

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 09:15
Louis Tomlinson gjithashtu do t’i bashkohet jurisë përkrah bashkëshortes së Robbie, Ayda Field dhe anëtarit të kamotshëm të jurisë, Simon Cowell.

Robbie Williams do t’i bashkohet ekipit të jurisë së “X Factor” në Britani.

Këngëtari 44 vjeçar do të zë vendin e Louis Walsh, i cili u largua nga ky emision pas 13 vjetësh.

Louis Tomlinson gjithashtu do t’i bashkohet jurisë përkrah bashkëshortes së Robbie, Ayda Field dhe anëtarit të kamotshëm të jurisë, Simon Cowell.

Louis Tomlinson do t’i rikthehet këtij formati ku edhe e nisi karrierën në 2010.

“X Factor” do të mbajë edicionin e 15-të me radhë këtë vit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test