“Të mos ja prish qefin vetes”, Floriani i habiti të gjithë: Dy gra, njërën bionde e tjetrën zeshkane - Bota Sot
“Të mos ja prish qefin vetes”, Floriani i habiti të gjithë: Dy gra, njërën bionde e tjetrën zeshkane

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

“Të mos ja prish qefin vetes”, Floriani i habiti të gjithë: Dy gra, njërën bionde e tjetrën zeshkane

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 16:37
Florian Beqiri

Ju kujtohet Floriani i vogël që këndoi së bashku me Adrian Gaxhën këngën hit “Ngjyra e kuqe”? Ai tashmë ka publikuar edhe këngë të tij si dhe bashkëpunime me këngëtarë të tjerë të njohur.

Floriani qëndron mjaft aktiv në profilin e tij në rrjetin social “Instagram”, ku së fundmi i është përgjigjur disa pyetjeve të fansave.

Një prej tyre e pyeste nëse Florianit i pëlqejnë femrat zeshkane apo ato bionde.

“Të dyja, mendova të marr 2 gra, njërën bjonde, tjetrën zeshkane, të mos ja prish qejfin vetes.”- është përgjigjur këngëtari, duke i habitur të gjithë me përgjigjen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test