Xhaka vazhdon ta bëjë shqiponjën, kësaj radhe me një person te veçantë - Bota Sot
Xhaka vazhdon ta bëjë shqiponjën, kësaj radhe me një person te veçantë

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Xhaka vazhdon ta bëjë shqiponjën, kësaj radhe me një person te veçantë

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 19:06
Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën.

Ylli i Arsenalit pati paraqitje fantastike në Kupën e Botës ku momenti më i mirë i tij ishte goli i shënuar kundër Serbisë.

Foto e fundit që ka publikuar Granit Xhaka.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test