Adelina Tahiri si rrallë herë publikon videon me bashkëshortin - Bota Sot
Adelina Tahiri si rrallë herë publikon videon me bashkëshortin

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Adelina Tahiri si rrallë herë publikon videon me bashkëshortin

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 14:11
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri papritmas i dha fund beqarisë së saj para pak muajsh.

E tëra u ekspozua në rrjetet sociale po jo edhe fytyra dhe identiteti i saktë i bashkëshortit të saj, gjë që u bë e ditur më vonë.

Së fundi, Adelina ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë romantike në përqafim të bashkëshortit.

 

?????????? i love u ??????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Ndryshe, këngëtarja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë që pritet të lind së shpejti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test