Surpriza e këndshme që Elvana Gjatës ia bënë në Francë - Bota Sot
Surpriza e këndshme që Elvana Gjatës ia bënë në Francë

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Surpriza e këndshme që Elvana Gjatës ia bënë në Francë

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 15:55
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata aktualisht ndohet në Francë.

Atje ka shkuar bashkë me miqtë e saj, Ermal Mamaqi, gruan e tij Ami dhe producentin e njohur Poo Beer.

Në vendin ku ata po argëtoheshin, konkretisht në tercën e mahnitshme ia kanë lëshuar këngën ‘Mike’ një surprizë kjo shumë e këndshme për këngëtaren shqiptare.

Kujtojmë se në Francë ajo u takua edhe me aktorin e njohur turk ‘Çënarin’ dhe gruan e tij Almedën të cilët kishin shkuar poashtu në koncertin e Beyonce dhe Jay-Z ku ishte edhe Elvana.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test