Ja kur lansohet kënga e re e Luana Vjollcës - Bota Sot
Ja kur lansohet kënga e re e Luana Vjollcës

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Ja kur lansohet kënga e re e Luana Vjollcës

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 22:20
Luana Vjollca

"Mi dhe flakë mallit tim", është kënga e fundit e Luana Vjollcës.

Dhe tani, këngëtarja nga Shqipëria ka finalizuar projektin e ri që titullohet “Vetëm Ty”.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Vjollca bën të ditur se projekti publikohet nesër në orën 17:00.

Për të gjithë fansat e Luanës, nesër mund të shikoni se çfarë befasie ka përgatitur ajo kësaj radhe. “Mi dhe flakë mallit tim”, ka marrë mbi 7 milionë klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test