Kim Kardashian fiton 5 milionë për 5 minuta - Bota Sot
Kim Kardashian fiton 5 milionë për 5 minuta

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Kim Kardashian fiton 5 milionë për 5 minuta

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 23:50
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka realizuar fitim prej 5 milionë dollarëve, vetëm në pesë minutat e parë të publikimit të produkteve të saj më të reja.

Bëhet fjalë për parfumet e reja “Cherry”, “Vibes” dhe “Peach” të cilat janë të bazuara në figurat Kimoji. Publikimi i tyre u bë pikërisht në Ditën Botërore të Emoji.

Raportimet për këto shifra janë bërë publike nga TMZ, ndonëse nuk jepen detaje të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test