“Nuk ka femra të sinqerta”, Luiz Ejlli peng i lidhjes me Megi Topallin - Bota Sot
“Nuk ka femra të sinqerta”, Luiz Ejlli peng i lidhjes me Megi Topallin

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

“Nuk ka femra të sinqerta”, Luiz Ejlli peng i lidhjes me Megi Topallin

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 08:33
Luiz Ejlli dhe Megi Topalli

Pas disa vitesh s bashku, këngëtari shqiptar Luiz Ejlli dhe vajza e ish-krye parlamentares Jozefina Topalli, Megi i dhanë fund lidhjes së tyre. Çifti nuk ishin parë më bashkë dhe kështu thashethemet nisën të përhapeshin, pavarësisht se asnjëri prej tyre se pranoi fillimisht.

Më vonë ishte vetë këngëtari ai që pranoi se gjithçka kishte marrë fund në intervistat ku ishte i ftuar. Por mesa duket Luizi ka mbetur ende peng i asaj lidhje, pasi edhe sot këmbëngul që nuk ka femra të sinqerta.

"Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh wifi në Gjirokastër pa passëord,"- shkruan këngëtari në foton e publikuar në Facebook. Vallë t’i dedikohet Megit ky status?!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test