Graniti dhe Leonita momente intime nga pushimet në Afrikë - Bota Sot
Graniti dhe Leonita momente intime nga pushimet në Afrikë

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Graniti dhe Leonita momente intime nga pushimet në Afrikë

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 12:20
Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita

Ka ditë që çifti i famshëm Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita po qëndrojnë në Seychelles, një ishull në Afrikë për pushime.

Nga ky vend përrallor ata shpesh kanë postuar edhe imazhe të ndryshme, duke treguar momente sa argëtimi e pushimi ashtu edhe dashurie.

Së fundmi Leonita ka postuar një instastory, ku shihet me Granitin teksa shkëmbejnë puthje plot pasion.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test