Miley dhe Liam, sërish bashkë - Bota Sot
Miley dhe Liam, sërish bashkë

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Miley dhe Liam, sërish bashkë

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 09:52
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Ditën e djeshme në të gjitha mediat botërore është shkruar se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë drejt ndarjes e shkaku i gjithë mosmarrëveshjes mes tyre kanë qenë planet për t’u bërë me fëmijë.

Thuhej se Liam dëshironte që marrëdhënia e tyre të ecte përpara dhe një fëmijë do i bënte shumë mirë lidhjes ndërkohë që nga ana tjetër Miley ka menduar se është ende shumë e vogël për t’u bërë nënë. E në një kohë që i gjithë rrjeti ziente nga lajmi i ndarjes, çifti u ka dhënë fund aludimeve.

Ka qenë Liam ai që ka postuar një video në Instastory ku shfaqet duke i dhënë makinës dhe në krah të tij ndodhet Miley Cyrus.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test