Për të na lënë me goj hapur kujdeset Luana Vjollca - Bota Sot
Për të na lënë me goj hapur kujdeset Luana Vjollca

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Për të na lënë me goj hapur kujdeset Luana Vjollca

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 06:47
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në llogarinë Instagram.

Prezantuesja dhe këngëtarja është madje tejet e afërt me ndjekësit e saj. Ajo shpesh ndanë me ta momente përditshmërie, por edhe suksesi.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet si gjithnjë joshëse, në një fustan të shkurtër, pranë një jahti ajo duket atraktive, teksa vë në pah linjat trupore.

Ndryshe Luana dje ka lansuar projektin e dytë muzikor për këtë verë. ‘Vetëm ty’, mban titullin kënga, gjirimet e së cilës janë realizuar në qytetin e Gjakovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test