I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvishet sërish si një 20-vjeçare - Bota Sot
I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvishet sërish si një 20-vjeçare

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvishet sërish si një 20-vjeçare

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 06:15
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj prej shumë vitesh i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës.

Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po siguron kohë edhe për relaks.

Në një video që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, Gjystja shfaqet para pasqyrës me bikini me ngjyrë të zezë.

Edhe pas këtyre viteve, ajo vazhdon t’u bëjë ‘konkurrencë’ 20-vjeçareve me linjat perfekte trupore.

Kënga e fundit e Gjyste Vulës është publikuar gjatë muajit mars dhe titullohet “Sonte bëjmë nam”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test