Më mirë e ëma se e bija! Eli Fara befason në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Më mirë e ëma se e bija! Eli Fara befason në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Më mirë e ëma se e bija! Eli Fara befason në paraqitjen e fundit

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 15:10
Eli dhe Marina Fara

Marina Fara është kopja më e bukur e këngëtares së njohur, Eli Fara.

Modelja shqiptare ka ngjashmëri të madhe me nënën e saj të cilat duken të mahnitshme.

Eli ka postuar një fotografi në Instagram së bashku me vajzën e vetme, Marinën e që shfaqen tejet të lumtura përkrah njëra-tjetrës.

Marina së fundmi është përfolur për një shtatzëni të mundshme ku siç shihet e ka zbukuruar tejet shumë atë.

Jo më kot është thënia ‘bëmë mama të të ngjaj’, pasi modelja është po aq e njëjtë me të ëmën sa që lirshëm mund të thuhet se duken si motra.

 

Me jeten??

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

Sido që të jetë, Eli befason me pamjen e saj edhe pse ka shumë vite që është në skenën muzikore shqipe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test