Mos e humbisni këtë foto seksi të modeles shqiptare! - Bota Sot
Mos e humbisni këtë foto seksi të modeles shqiptare!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Mos e humbisni këtë foto seksi të modeles shqiptare!

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 15:21
Franceska Jace

Franceska Jace shquhet për format trupore bombastike.

Vera për të ka filluar qysh moti e cila pothuajse çdo ditë sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Në foton e fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit, Jace shfaqet tejet në formë e cila ju lë pa fjalë me këto linja trupore.

Nuk është hera e parë kur modelja vë në pah asetet e bujshme, madje këto bëjnë që mediat të shkruajnë për të.

 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Modelja shqiptare njihet për lidhjet e dashurisë që bënë bujë në media, sidomos kjo e fundit me Andi Gecin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test