Gjesti i Unikkatil për t’u duartrokitur, kthehet në Durrës për t’ia plotësuar dëshirën fansit - Bota Sot
Gjesti i Unikkatil për t’u duartrokitur, kthehet në Durrës për t’ia plotësuar dëshirën fansit

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Gjesti i Unikkatil për t’u duartrokitur, kthehet në Durrës për t’ia plotësuar dëshirën fansit

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 17:31
Unikkatil

Unikkatil është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë.

Më 4 gusht, reperi ka mbajtur koncert madhështor në Durrës, ku mblodhi numër të madh fansash për t’i dëgjuar nga afër këngët e tij.

Edhe pse përfundoi koncertin, Unikkatil është rikthyer në Durrës, kësaj radhe për t’ia plotësuar dëshirën një fansi të tij.

Kjo pasi, ai nuk kishte arritur ta takojë atë kur ishte në koncert, ndërsa reperi mbajti premtimin dhe është kthyer ta takojë atë.

“UnikkatiL rikthehet ne Durrës special per ti plotesuar dëshiren ketij fansi te vjeter Flamur Bala!!”, është mbishkrimi mbi imazhin e reperit me fansin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test