Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit - Bota Sot
Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Destinacioni i ardhshëm i Era Istrefit

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 22:13
Era Istrefi

Era Istrefi e cila shpërtheu me pjesëmarrjen në Kupën e Botës dhe dy këngët ‘Oh God’ ‘Prisoner’ tashmë është duke jetuar suksesin e tyre.

Ajo në instagram tregon se destinacioni i ardhshëm i saj do të jetë qyteti i modës në Itali, Milano.

 

Clean af

A post shared by Era (@eraistrefi) on

24 vjeçarja nuk ka bërë të ditur arsyen e udhëtimit të saj në këtë qytet, duke lënë të hapur mundësinë e ndonjë risie të re muzikore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test