Mozzik dhe Loredana blejnë dhuratat e para për foshnjën që po presin - Bota Sot
Mozzik dhe Loredana blejnë dhuratat e para për foshnjën që po presin

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Mozzik dhe Loredana blejnë dhuratat e para për foshnjën që po presin

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 22:28
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana janë çift shumë i komentuar në titujt rozë.

Muaj më parë, u burime të afërta me çiftin kanë treguar për lajmi.net se Loredana është shtatzënë.

Reperi nuk ka preferuar asnjëherë të flas në publik për emocionet e pritjes së foshnjës, por përmes një video të publikuar së fundi, ai ka treguar se ka filluar të blejë edhe dhurata për fëmijën.

Mozzik duket i emocionuar derisa po mbante në duar atletet e para të bebes që së shpejti vjen në jetë, e të njëjtën gjë e bëri edhe Loredana.

Sa i përket jetës profesionale, projekti i fundit nga Mozzik është “Pa pa”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test